Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRÄDGÅRDH, Björn (1908-1998): Franskt landskap, otydligt signerad och daterad 17/7 1940, gouache, 34x55 cm
Hanteringsveck
223533
2014-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här