Mats Hådell färgserigrafi

Mats Hådell färgserigrafi
Mats Hådell färgserigrafi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÅDELL, Mats (född 1958): Blidösund, signerad och numrerad 331/390, färgserigrafi, bladmått 75x100 cm

Smärre kantveck

223537

2013-12-30