Bord DePadova i massiv körsbär
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, 1980-tal, DePadova Italien, amerikansk massiv körsbär, brännstämplad DePadova, höjd 75, 181x55, total bredd 101 cm
Litteratur: 50 anni di design e DePadova 2006, sid 157
Ytslitage, mindre tryckskada
223540
2013-12-30