Bord DePadova i massiv körsbär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, 1980-tal, DePadova Italien, amerikansk massiv körsbär, brännstämplad DePadova, höjd 75, 181x55, total bredd 101 cm
Litteratur: 50 anni di design e DePadova 2006, sid 157

Ytslitage, mindre tryckskada

223540

2013-12-30