Ante Karlsson-Stig oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Landskap, signerad daterad A. Karlsson Stig -10?, olja på duk, 51x67 cm

223547

2013-12-30