Peter Dahl färgltografi

Peter Dahl färgltografi
Peter Dahl färgltografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Restaurangen, signerad Peter Dahl, färglitografi, 281/375, 30x40 cm

223548

2013-12-30