Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Restaurangen, signerad Peter Dahl, färglitografi, 281/375, 30x40 cm
223548
2013-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här