Stig Egon Nordlinder akryl

Stig Egon Nordlinder akryl
Stig Egon Nordlinder akryl
Stig Egon Nordlinder akryl
Stig Egon Nordlinder akryl
Stig Egon Nordlinder akryl
Stig Egon Nordlinder akryl

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDLINDER, Stig Egon (1900-tal): Landskapsmotiv med mås, akryl, osignerad, 72x90 cm

223551

2013-12-30