Mikael Kihlman färgetsning

Mikael Kihlman färgetsning
Mikael Kihlman färgetsning
Mikael Kihlman färgetsning
Mikael Kihlman färgetsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KIHLMAN, Mikael (samtida): Stadsbild, signerad Mikael Kihlman, färgetsning, 88/100, 9x7 cm

223556

2013-12-30