Mats Hådell serigrafi

Mats Hådell serigrafi
Mats Hådell serigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÅDELL, Mats (född 1958): Blidösund, signerad och numrerad 305/390, färgserigrafi, bladmått 75x100 cm, oramad

Hanteringsveck i marginalen (kantveck)

223567

2014-01-02