Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAHL, Anders (samtida): (2) "Kasos" och "Sparta", monogramsignerade, färglitografier, E.A., 62x46 cm resp 61x21 cm, 1 oramad, 1 ramad
223579
2013-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här