Anders Dahl grafiska blad

Anders Dahl grafiska blad
Anders Dahl grafiska blad
Anders Dahl grafiska blad
Anders Dahl grafiska blad
Anders Dahl grafiska blad
Anders Dahl grafiska blad

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAHL, Anders (samtida): (2) "Kasos" och "Sparta", monogramsignerade, färglitografier, E.A., 62x46 cm resp 61x21 cm, 1 oramad, 1 ramad

223579

2013-12-30