Skrivmaskin "Woodstock"

Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin
Skrivmaskin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVMASKIN, med plåthuv, 1900-talets första hälft, "Woodstock", huvens längd längd 38 cm

Brukslitage, färgbortfall

223582

2013-12-30