Matbord mahogny
2013-12-30
223594
| Klubbat belopp | 27 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MATBORD, 1900-tal, mahogny, hjultrissor, 5 iläggsskivor, höjd 75, diameter 150, iläggsskivornas bredd 60 cm vardera
Obetydligt ytslitage