Matbord mahogny

Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, mahogny, hjultrissor, 5 iläggsskivor, höjd 75, diameter 150, iläggsskivornas bredd 60 cm vardera

Obetydligt ytslitage

223594

2013-12-30