Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATBORD, 1900-tal, mahogny, hjultrissor, 5 iläggsskivor, höjd 75, diameter 150, iläggsskivornas bredd 60 cm vardera
Obetydligt ytslitage
223594
2013-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här