Joakim Eneroth

Joakim Eneroth
Joakim Eneroth
Joakim Eneroth
Joakim Eneroth

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENEROTH, Joakim (född 1969): Habitual Being V - ur Short Stories of the Transparent Mind, signerad och numrerad på baksidan Joakim Eneroth, 2/8, digital colour coupler print, 35x50 cm, edition: 8 ex + 2 AP
PROVENIENS: Galleri Christian Larsen, Stockholm 2011

223601

2014-01-04