Joakim Eneroth
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ENEROTH, Joakim (född 1969): Habitual Being V - ur Short Stories of the Transparent Mind, signerad och numrerad på baksidan Joakim Eneroth, 2/8, digital colour coupler print, 35x50 cm, edition: 8 ex + 2 AP
PROVENIENS: Galleri Christian Larsen, Stockholm 2011
223601
2014-01-04