Fickur 3 st
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR , Chopard L.U.C, guldpläterad boett, ca 1920, savonettboett, boett nr: 494, diameter ca 51 mm, etui medföljer, FICKUR, 2 st, silver/800, emaljtavla, en med stål etui, diameter 50-63 mm
Slitage, ej funktionstestade, skador
223621
2014-01-03