Fickur 3 st

Fickur 3 st
Fickur 3 st
Fickur 3 st
Fickur 3 st
Fickur 3 st
Fickur 3 st

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR , Chopard L.U.C, guldpläterad boett, ca 1920, savonettboett, boett nr: 494, diameter ca 51 mm, etui medföljer, FICKUR, 2 st, silver/800, emaljtavla, en med stål etui, diameter 50-63 mm

Slitage, ej funktionstestade, skador

223621

2014-01-03