Folke Karlsson olja

Folke Karlsson olja
Folke Karlsson olja
Folke Karlsson olja
Folke Karlsson olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARLSSON, Folke (1907-1988): Motiv från Stockholm, signerad och daterad1970, olja på pannå, 26x34 cm

223642

2014-01-03