Karmstolar Bauhaus

Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus
Karmstolar Bauhaus

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 5+1+1 st, Bauhaus, stål och skinn

Slitage och skador

223646

2013-12-31