Schatull 1800-tal

Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SCHATULL, 1800-tal, fanérat i björk, dekor av intarsia, nyckelbussning av ben, höjd 15, 30x15 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Spricka, fanérlagningar, del av inredning saknas

223653

Päivämäärä:

2013-12-30