Schatull 1800-tal
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SCHATULL, 1800-tal, fanérat i björk, dekor av intarsia, nyckelbussning av ben, höjd 15, 30x15 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Spricka, fanérlagningar, del av inredning saknas
223653
Päivämäärä:
2013-12-30