Erik Dietman objekt

Erik Dietman objekt
Erik Dietman objekt
Erik Dietman objekt
Erik Dietman objekt
Erik Dietman objekt
Erik Dietman objekt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DIETMANN, Erik (1937-2002): Quelques M. et CM. de Sparadrap a short story by Erik Dietmann, signerad, daterad och numrerad Dietman -63, 58/200, objekt med plåsterapplikation, 18x12x2 cm

223666

2014-01-03