Erik Dietman objekt
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DIETMANN, Erik (1937-2002): Quelques M. et CM. de Sparadrap a short story by Erik Dietmann, signerad, daterad och numrerad Dietman -63, 58/200, objekt med plåsterapplikation, 18x12x2 cm
223666
2014-01-03