Kinesiska vaser porslin med belysning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVASER, 1 par, porslin, med belysning, Kina, 1900-tal, figural dekor, höjd 85 cm

Mynningslagningar

223668

2014-02-12