Gustav Holter Norge oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOLTER, Gustav Emil (Norge, 1859-1940): Motiv från Venedig, signerad och daterad 1917, olja på duk, 161x115 cm

Skador

223686

2013-12-31