Sven Erixson oljemålning

Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ERIXSON, Sven (1899-1970): Fattig i Tunis, signerad och daterad Sven Erixson 35., olja på duk, 56x73,5 cm
UTSTÄLLD: Konstakademien, Stockholm 1941, nr 127

223700

2013-12-31