Jan Nalowajko oljemålning

Jan Nalowajko oljemålning
Jan Nalowajko oljemålning
Jan Nalowajko oljemålning
Jan Nalowajko oljemålning
Jan Nalowajko oljemålning
Jan Nalowajko oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad J.Naliwajko -67, olja på duk, 98x94 cm

Dukskada

223704

2013-12-31