Bordsuppsats empirestil

Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUPPSATS, empirestil, omkring 1900, alabaster och förgylld brons, bestående av urnor och bordspendyl, pendylens höjd 27 cm, nyckel finns

Nagg

223720

2013-12-31