Ulrica Hydman-Vallien akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Du och jag tillsammans", signerad Ulrika Hydman Vallien, akvarell, 30x21 cm

223722

2014-01-02