Karmstolar Bruno Mathsson Design
2013-12-31
223733
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 7 st, "Mina", Bruno Mathsson Design, brännstämplade1994, grå klädsel, stapelbara
Slitage