Karmstolar Bruno Mathsson Design

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 7 st, "Mina", Bruno Mathsson Design, brännstämplade1994, grå klädsel, stapelbara

Slitage

223733

2013-12-31