Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Militär, olja på duk, 75x62 cm

Dubblerad, dukskador

223749

2013-12-31