Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP med vitrindel, 1900-talets första hälft, flertal träslag bl a bonad björk, rik dekor, höjd 142, 180x41 cm

Saknar en nyckelbussning, smärre slitage

223760

2013-12-31