Max II Hänger oljemålning

Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning
Max II Hänger oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGER, Max II (1898-1961): Tupp höns och ankor, signerad M Hänger, olja på pannå, 17,5x24 cm

223763

2013-12-31