Bänk med armstöd

Bänk med armstöd
Bänk med armstöd
Bänk med armstöd
Bänk med armstöd
Bänk med armstöd
Bänk med armstöd
Bänk med armstöd
Bänk med armstöd

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄNK, körsbär, med armstöd, stoppad sits klädd i svart läder, mässingsskodda fotavslut, längd 187, djup 45 total höjd ink armstöd 77 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, ytskador

223770

2014-01-02