Bänk med armstöd
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄNK, körsbär, med armstöd, stoppad sits klädd i svart läder, mässingsskodda fotavslut, längd 187, djup 45 total höjd ink armstöd 77 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Slitage, ytskador
223775
2014-01-17