Max Schneider oljemålning

Max Schneider oljemålning
Max Schneider oljemålning
Max Schneider oljemålning
Max Schneider oljemålning
Max Schneider oljemålning
Max Schneider oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHNEIDER, Max (1903-1980): Stilleben, signerad Max. Schneider Karlsbad, olja på duk, ca 91x105 cm

Smärre färgbortfall

223783

2013-12-31