Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄNK, körsbär, kvadratisk form, stoppad sits klädd i svart läder, mässingsskodda fotavslut, 90x90 höjd 50 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, ytskador

223787

2014-01-02