Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÄNK, körsbär, kvadratisk form, stoppad sits klädd i svart läder, mässingsskodda fotavslut, 90x90 höjd 50 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Slitage, ytskador
223787
2014-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här