Bänk
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BÄNK, körsbär, kvadratisk form, stoppad sits klädd i svart läder, mässingsskodda fotavslut, 90x90 höjd 50 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Kuntoraportti
Slitage, ytskador
223788
Päivämäärä:
2014-01-09