Pastoralt landskap med figurer
2013-12-31
223789
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Pastoralt landskap med figurer, bär signatur R Haanen, olja på duk, 58x46 cm
Dukhål med färgbortfall