Miniatyr 1900-tal
2013-12-31
223798
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYR, 1900-tal, kurtiserande par, akvarell, ram med dekor av intarsia, diameter 6 cm