Bord i ek

Bord i ek
Bord i ek
Bord i ek
Bord i ek
Bord i ek
Bord i ek

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd ca 73, 140x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Repor, slitage, ytskador

223803

2014-01-12