Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, "Eva", Bruno Mathsson, firma Karl Mathsson Värnamo 1959, stomme i bok, sits i svart läder, brännmärkt
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Omfattande skador i klädseln
223806
2014-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här