Jetson

Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson
Jetson

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, "Jetson", Bruno Mathsson, sits i beige canvas, kanter klädda i beige läder, förkromat underrede
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Omfattande slitage, fläckar

223807

2014-01-02