Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
EKSTRÖM, Per (1844-1935): Solnedgång, signerad Per Ekström, olja på duk, ca 65x105 cm
Obetydliga färgbortfall i nedre och övre kant. Obetydligt ytsmuts
223811
2013-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här