Per Ekström oljemålning

Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Solnedgång, signerad Per Ekström, olja på duk, ca 65x105 cm

Obetydliga färgbortfall i nedre och övre kant. Obetydligt ytsmuts

223811

2013-12-31