Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 3 st, "Kerstin", Bruno Mathsson, Dux, stomme i bok, sittplymå klädd i nutärfgat läder, ryggstöd med rotting
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Rotting med skador, slitage
223822
2014-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här