Zornetsning

Zornetsning
Zornetsning
Zornetsning
Zornetsning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Kajutan", signerad Zorn, utförd 1917, etsning, 29,8x19,6 cm, H&H 284

Lagning i marginalen

223841

2014-01-02