Jonny Forsström litografi

Jonny Forsström litografi
Jonny Forsström litografi
Jonny Forsström litografi
Jonny Forsström litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSSTRÖM, Jonny (född 1944): "Caressing", signerad och daterad J Forsström -84, färglitografi, HC, 54x40 cm

223846

2014-01-02