Eric Orr oljemålning

Eric Orr oljemålning
Eric Orr oljemålning
Eric Orr oljemålning
Eric Orr oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ORR, Eric (USA, 1939-1998): Night shift, signerad och daterad på baksidan Orr -90, olja på duk, 101x86,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

223856

2014-01-03