Fritz Thaulow fägetsning

Fritz Thaulow fägetsning
Fritz Thaulow fägetsning
Fritz Thaulow fägetsning
Fritz Thaulow fägetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THAULOW, Fritz (Norge 1847-1906): Å i vinterlandskap, signerad i trycket Fritz Thaulow samt numrerad 136, färgetsning, ca 48x60,5 cm

Gulnat blad

223869

2014-01-03