Gösta Adrian-Nilsson blandteknik
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
ADRIAN-NILSSON, Gösta (1884-1965): Komposition, signerad GA-N, blandteknik på papper, 32x27 cm
Utförd under mitten av 1910-talet
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägares morfar
223871
2014-01-12