Albert Contreras oljemålning

Albert Contreras oljemålning
Albert Contreras oljemålning
Albert Contreras oljemålning
Albert Contreras oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

CONTRERAS, Albert (USA 1933): "No 33", signerad och daterad 1967 a tergo, olja på duk, 45x45 cm

Hanteringsslitage

223884

2014-01-03