Ebel herrarmbandsur

Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EBEL, Sportwave, referens E9251641, herrarmbandsur med kronograf, 1990-tal, qvartzverk kaliber 251, ETA kaliber 251262, 27 jewels, datum, minut- och timindikator, boett och integrerat armband av stål, nr 95505586, diameter 40 mm

Funktion ej prövad, bruksslitage, skadat armband

223890

2014-01-03