Ebel herrarmbandsur
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EBEL, Sportwave, referens E9251641, herrarmbandsur med kronograf, 1990-tal, qvartzverk kaliber 251, ETA kaliber 251262, 27 jewels, datum, minut- och timindikator, boett och integrerat armband av stål, nr 95505586, diameter 40 mm
Funktion ej prövad, bruksslitage, skadat armband
223890
2014-01-03