Torsten Jovinge oljemålning

Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOVINGE, Torsten (1898-1936): Alplandskap, olja på pannå, 40x31 cm
PROVENIENS: Familjen Jovinge

223895

2014-01-03