Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOVINGE, Torsten (1898-1936): Alplandskap, olja på pannå, 40x31 cm
PROVENIENS: Familjen Jovinge
223895
2014-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här