Ewald Dahlskog olja

Ewald Dahlskog olja
Ewald Dahlskog olja
Ewald Dahlskog olja
Ewald Dahlskog olja
Ewald Dahlskog olja
Ewald Dahlskog olja

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

DAHLSKOG, Ewald (1894-1950): Komposition, signerad E. Dahlskog samt på baksidan daterad 1932, olja på pannå, 73x60 cm
PROVENIENS: Bukowski Auktioner, Moderna, auktion 525, hösten 2002, katalognr 200

223896

2014-01-03