Ewald Dahlskog olja
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
DAHLSKOG, Ewald (1894-1950): Komposition, signerad E. Dahlskog samt på baksidan daterad 1932, olja på pannå, 73x60 cm
PROVENIENS: Bukowski Auktioner, Moderna, auktion 525, hösten 2002, katalognr 200
223896
2014-01-03